Mada

TOP 5 VIRŠUTINIAI DRABUŽIAI RUDENIUI

Prasidėjus rudens sezonui atsidarome spintą ir vėl nerandame, ką apsirengti, tarsi pamirštame, kokius drabužius dėvėjome praeitais metais. Viskas prasideda iš naujo: norisi šiltų, jaukių, bet kartu elegantiškų ir patogių drabužių, kuriuos vilkint pagerėtų nuotaika, atsirastų noras kuo daugiau būti lauke nepaisant vis labiau rudenėjančių ir vėstančių orų.

Textilite pristato 5 skirtingus viršutinių drabužių tipus, puikiai tinkančius rudens sezonui – belieka tik išsirinkti savo mėgstamiausią.

Lietpaltis
Ko gero, pats rudeniškiausias viršutinis drabužis yra klasikinis lietpaltis. Lietingoms dienoms Textilite pristato drėgmei atsparų, neperpučiamą lietpaltį. Textilite lietpaltis yra „oversize“ modelio, modernaus silueto, o ilgis dengia kelius. Bent vieną lietpaltį savo rudens spintoje turi turėti kiekviena moteris. Klasikinis lietpaltis sukuria romantišką ir stilingą įvaizdį, be to, šis viršutinis drabužis yra vienas iš universaliausių, nes lietpaltį galima derinti prie įvairių kitų drabužių ir avalynės.

Striukė
Textilite savo kolekcijoje turi ir striukes, kurias vadiname parkomis. Striukės vienareikšmiškai yra pats patogiausias drabužis, todėl jos yra puikiai tinkamos vilkėti laisvalaikiu. Textilite parkos yra su kapišonu, giliomis kišenėmis ir skeltukais šonuose – tai nevaržo judesių ir užtikrina komfortą, jos yra lengvos, nepralaidžios vandeniui, turi aukštą apykaklę bei užsisega užtrauktuku. Geras sprendimas yra turėti klasikinį lietpaltį ar paltą, o laisvalaikiui ar aktyvesnėms dienoms rinktis striukę.

Paltas
Klasikinis paltas yra tikras rudens įvaizdžio karalius, tai elegantiškas ir prabanga dvelkiantis drabužis. Galima rinktis iš kelių paltų ilgių: batus dengiančio ilgo palto, palto iki kelių arba neilgo palto, besibaigiančio virš kelių. Visi Textilite kurti paltai savo sudėtyje turi vilnos, kuri yra tikras šilumos garantas vėsiomis rudens dienomis. Paltai puikiai tinka vilkėti ant suknelių ar sijonų, tačiau verta paminėti, kad elegantiškas ir tvarkingas įvaizdis sukuriamas tada, kai suknelės ar sijono ilgis yra trumpesnis ar panašaus ilgio, kaip ir paltas.

Puspaltis
Moterims, kurios mieliau dėvi kelnes, visada siūlome rinktis puspalčius. Puspalčiai yra trumpesnio kirpimo nei paltai, todėl yra patogūs ir ypatingai mėgstami moterų, vairuojančių automobilį. Puspalčiai taip pat lengvai derinami prie įvairaus tipo kelnių: tiesių klasikinių, siaurėjančių, džinsų ir daugelio kitų. Puspaltis kuria modernų, jaunatvišką įvaizdį, o jeigu dar neturite jaukaus puspalčio – rugsėjis pats geriausias metas jį įsigyti.

Kailinukai
Iš klienčių gana dažnai girdime komentarus, kad Textilite kailinukai yra „šalti“, nepritaikyti šaltiems orams. Iš tiesų Jūs esate teisios, nes ryškiaspalviai kailinukai nėra skirti šaltiems rudens ar žiemos orams, tokiu oru geriau rinktis paltą su vilna. Dirbtinio kailio kailiniai yra ryškus stiliaus akcentas, puošmena, kuri puikiai tinka tiek ypatingoms progoms, tiek kasdien, kai norime išsiskirti iš minios.

Textilite komanda primena, kaip svarbu yra dalintis meile ir rūpesčiu: nedėvimus drabužius visada galima perleisti kitiems, nunešti į labdaros organizacijas, paaukoti socialinėms iniciatyvoms, dovanoti tam skirtose socialinių tinklų grupėse.

Žiūrėti visus įrašus