Mada

RUDENS SEZONO NORŲ SĄRAŠAS

Rugsėjis jau čia! Taip, vasara yra mėgstamiausias metų laikas, tačiau vienareikšmiškai ruduo – pats stilingiausias sezonas. Iš spintos jau galime išsitraukti paltus, švarkus, megztinius, storesnio audinio kelnes, pradėti kurti derinius ir sluoksniuoti drabužius. Dabar yra pats laikas pildyti rudens sezono norų sąrašą, o tai galime padaryti kartu su Textilite.

Elegantiški kostiumai

Moteriškas kostiumas jau ne pirmą sezoną užkariauja mados pasaulį. Kelnių ir švarko derinys – prabangiai ir stilingai atrodantis pasirinkimas. Tačiau šio rudens ir žiemos sezono moteriško kostiumo įvaizdis yra kiek kitoks – nuo „oversize“ tipo siluetų pereinama prie siauresnių ir labiau klasikinių modelių.

Siekiant sukurti elegantišką įvaizdį – tiesaus kirpimo kelnes derinkite su aukštakulniais, o jeigu prioritetą skiriate patogumui, prie klasikinių kelnių rinkitės sportinę avalynę.

Minimalizmas

Šį rudenį, kaip niekada anksčiau, sugrįžta minimalizmas, o kartu su juo ir klasikinės spalvos. Gera žinia ta, kad juoda, balta ir smėlio spalvos dažniausiai tinka mums visoms. Neperkrautas, subtilus įvaizdis šį rudenį vyraus ne tik mūsų aprangoje, bet ir visame įvaizdyje: subtilus makiažas, minimalistiniai aksesuarai išpildo ir sukuria stilingos miesto moters įvaizdį.

Ryškios spalvos

Suknelių mylėtojos rugsėjo kolekcijoje ras smulkių taškelių rašto midi ilgio sukneles. Šį kartą suknelės spalvingos ir ryškios – gyvybinga ciklameno spalva ir tamsesnė garstyčių. Norinčioms šiek tiek daugiau subtilumo ir tamsesnių spalvų siūlome juodą taškuotą suknelę.

Pilnas ilgis

Pastaruoju metu parduotuvių lentynose matėme daugybę patrumpinto modelio kelnių ir jau po truputį pradėjome pasiilgti pilno ilgio, tiesaus kirpimo klasikinių modelių. Šį sezoną grįžta būtent tokie kelnių ir sijonų siluetai. Naujoje Textilite rudens kolekcijoje rasite net trijų spalvų tiesaus silueto kelnes – tamsiai mėlynas, juodas o gal smėlio spalvos – kurias pasirinktumėt?

Žiūrėti visus įrašus