PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS

Mes labai tikimės, kad įsigytos Été studio prekės Jums tiks, atrodysite gražiai ir jausitės gerai. Jeigu atsitiktų kitaip, netikusią prekę galite grąžinti ir pakeisti kita arba grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Prekes galima grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai gražinama nekokybiška prekė).

Jeigu prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik pagal LR Civilinio kodekso 6.22810  straipsnio reikalavimus atsisakius nuotolinės sutarties arba Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr.697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs (išskyrus UAB „TEXTILITE“ numatytus atvejus).

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Prekes grąžinti galima šiais būdais:

1. Į  fizines parduotuves adresu: Textilite fizines parduotuves Vilniaus g. 100C, Ukmergė, Kuršių g. 7, Kaunas arba į été Studio fizinę parduotuvę Konstitucijos pr. 7A, Vilnius nemokamai. Tai pats paprasčiausias būdas, tiesiog reikia pristatyti prekes į fizinę parduotuvę ir pateikti sąskaitą-faktūrą gautą kartu su užsakytomis prekėmis.

Svarbu!!! Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas turi užpildyti prekių GRĄŽINIMO FORMĄ, kurią rasite gautoje siuntoje. Pateikite ją parduotuvės personalui priimančiam prekes. Pametus grąžinimo formą, ją galima rasti elektroniniame laiške gautame su užsakymo patvirtinimu.

3. Per Omniva paštomatą

Jei užsakymas buvo pristatytas į Omniva paštomatą pristatymo metu gautoje SMS žinutėje gavote grąžinimo kodą. Supakuokite grąžinamą siuntą ir paštomate pasirinkite siuntos grąžinimą. Suveskite į paštomatą SMS žinute gautą kodą ir įdėkite grąžinimą siuntą į atsidariusį paštomato skyrių. Grąžinimo per Omniva paštomatą paslaugos kaina 1,99 EUR.

Svarbu!!! Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas turi užpildyti prekių GRĄŽINIMO FORMĄ, kurią rasite gautoje siuntoje. Įdėkite ją į grąžinamą siuntą. Pametus grąžinimo formą, ją galima rasti elektroniniame laiške gautame su užsakymo patvirtinimu.

Už Pirkėjo grąžintas prekes visos jo už prekes sumokėtos sumos, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, pervedamos bankiniu pavedimu ( į banko sąskaitą iš kurios buvo darytas mokėjimas) ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo į ete-studio.lt  sandėlį, tačiau Pardavėjas neprivalo grąžinti Pirkėjui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad pirkėjas aiškiai pasirinko kitą negu Pardavėjo pasiūlytas pigiausias įprastinis prekių pristatymo būdas. Kai atsisakoma nuotoliniu būdu sudarytos sutarties, 14 dienų pinigų grąžinimo terminas gali būti pradėtas skaičiuoti nuo to momento, kai Pirkėjas pateikia Pardavėjui įrodymus, kad prekės Pardavėjui yra išsiųstos. Pirkėjas privalo padengti išlaidas, susijusias su prekių grąžinimu (kai prekės kokybiškos), jei Taisyklėse ar prekių grąžinimo tvarkoje nenurodyta kitaip.

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

Prekių keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir užsisakykite naują.

Kilus klausimas dėl prekės grąžinimo ar keitimo sąlygų laikymosi su Jumis susisieksime individualiai.