Lietuviško prekių ženklo Été Studio misija yra kurti moterims išskirtinius, kokybiškus ir skrupulingai išieškotus gaminius. Šūkis #moterysmoterims atspindi été Studio pamatines vertybes: kiekvienas mūsų drabužis yra sukurtas su meile ir atidumu stengiantis atliepti modernios miesto moters poreikius. Visą gaminio kelią – nuo vizijų iki apčiuopiamo rezultato – lydi vieninga ir profesionali komanda, kurią sudaro kompetetingos ir kūrybiškos moterys, pasisėmusios patirties iš ilgamečio bendradarbiavimo su pasauliniais mados prekių ženklais, tokiais kaip: „s. Oliver“, „Esprit“, „Peek & Cloppenburg“, ,,Mexx“ bei kt. Pasitikėjimas savimi, patirtis bei noras kurti prieš tris metus „Grosso Moda Lithuania“ komandą pastūmėjo įkurti savo lietuvišką prekės ženklą été Studio, kurį jau spėjo pamilti mūsų šalies moterys. 

Šio prekių ženklo kūrybos vadovės Andros Jatautienės darbo rezultatas – été Studio kolekcijos, kuriose dominuoja moteriškumą pabrėžiantys siluetai, dailiai krintantys ar priešingai – formas sukuriantys audiniai. 

 Anot Andros, šios kolekcijos, kaip ir viskas, ką kuria Été Studio, yra skirta mums, moterims – veiklioms, drąsioms, energingoms. 

 

Patirk stilingą miesto ritmą kartu su Été Studio! 

 

#moterysmoterims