Mada

„Textilite“ žengia naują žingsnį tvarumo link

 „Textilite“ mados namų idėja yra ta, kad grožis slypi natūralume ir paprastume. Šie žodžiai, jau tapę ir parduotuvės šūkiu, nėra tik skambus posakis, natūralumo siekis yra reali mūsų „Textilite“ komandos idėja, kurios kryptingai ir tikslingai siekiame.

Tvarumas – nauja mados tendencija

Ne paslaptis, kad ypatingai greitoji mada yra žalinga gamtai ne mažiau, nei kiti žemės teršalai. Tvarumas yra ir gamintojo, ir pirkėjo atsakomybė: kaip daiktą sukuriame, kokį jį perkame, kaip drabužio atsisakome. Šiuolaikinių technologijų dėka daiktus galime prikelti antram gyvenimui ir mėgautis tvariau.

Ko gero, mūsų klientai jau yra pastebėję, kad „Textilite“ mados namai nenaudoja plastikinių maišelių. Vietoj jų siūlome popierinius, gamtai draugiškesnius maišelius. Taip pat nuo šiol „Textilite“ siūlo dar „žalesnę“ alternatyvą – medžiaginius maišelius, pagamintus iš natūralaus pluošto, kurie bus naudingi ne tik nusipirkus drabužius, bet ir ilgai pasitarnaus juose nešiojant kitus pirkinius ar daiktus.

„Textilite“ užkulisiai

Tvarumo, kaip grožio, verta siekti ne tik išore, bet ir vidumi. Parduotuvės vidaus tvarka neretai lieka užkulisiuose, tačiau šį kartą šiek tiek praversime visada uždaras sandėlio duris. Prekės į mūsų parduotuves patenka tiesiai iš siuvyklos, tačiau priešingai nei masinėje mados industrijoje, kiekvienas drabužis nėra pakuojamas į atskirą plastikinį maišelį – juos gauname sukabintus ant pakabų, kurių taip pat neišmetame ir naudojame vėliau dar ne vieną kartą. Plastikas „Textilite“ tinkle naudojamas minimaliai, pakuojant ne kiekvieną daiktą atskirai, o nuo išsipurvinimo apdengiant juo didelį kiekį drabužių.

Parduotuvės interjerui sukurti naudojamos ilgaamžės ir natūralios žaliavos, čia vyrauja modernios, tvarios medžiagos: metalas, medis. „Žalumo“ idėjai įkūnyti Kauno „Textilite“ parduotuvėje turime gyvą tikrų samanų sieną. O visas mūsų kolektyvas taip pat stengiasi būti tvaresnis: parduotuvėse turime specialias rūšiavimo šiukšliadėžes, naudojame ekologiškus ploviklius, o nesant būtinybei stengiamės jų išvengti.

Daugiau informacijos Kauno parduotuvę nuorodoje: https://textilite.lt/2022/01/11/vis-daugiau-moteru-lupose-skamba-textilite-vardas/

„Textilite“ parduotuvėse dar labiau kvepia pievomis ir žalumu

Pasiekti tikslų po vieną neretai yra labai sunku, gali prireikti, kad ir nedidelės kitų žmonių pagalbos. Kaip ir pasaulio – po vieną nepakeisime, tačiau jei kiekvienas žmogus pradės daryti mažus pokyčius – rezultatas bus milžiniškas. Mūsų minėtasis tikslas – dar labiau žengti tvarumo link – neliko nuošaly, „Textilite“ parduotuvėse jau galite rasti naują pavasario spalvomis, švelnumu, elegantiškumu ir gėlėmis kvepiančią „Sustainable“ kolekciją. Šios kolekcijos išskirtinis bruožas, žinoma, yra tvarumas.

Nauja „Textilite“ „Sustainable“ kolekcija yra pagaminta iš perdirbtų natūralių arba dirbtinių pluoštų audinių. Visi jie – kažkada buvę kitais tekstilės gaminiais, o šiuo metu yra paruošti ir prikelti naujam gyvenimui. Tai pirmoji mūsų tvarios mados kapsulė, kurios kiekvienas drabužis puikiai dera vienas su kitu. Tvari kolekcija „Textilite“ parduotuvėse pažymėta specialiomis „Sustainable“ etiketėmis, kurios taip pat yra pagamintos iš perdirbto popieriaus, ji parduotuvėse bus žymima specialiais ženklais. Mūsų komandos žingsnis tvarumo link yra ne idealumo siekis, tai tikslas būti geresniais, nei buvome anksčiau, ir būti mažiau žalingais mus supančiai aplinkai. Visą atsakingos mados asortimentą rasite nuorodoje: https://textilite.lt/produkto-kategorija/atsakinga-mada/