Mada

Naujoji tvari „Textilite“ kolekcija – pamilta klientų ir įvertinta profesionalų

„Textilite“ mados namų idėja yra ta, kad grožis slypi natūralume. Šie žodžiai, jau tapę ir parduotuvės šūkiu, nėra tik skambus posakis, natūralumo siekis – reali „Textilite“ komandos idėja, kurios kryptingai ir tikslingai siekiame. „Labai vertinu paprastumą“, sako stilistė, dekoratorė Laura Petrauskaitė, atskleidusi naujos „Textilite“ kolekcijos žavesį ir išskirtinumą. 

„Textilite“ parduotuvėse dar stipriau kvepia pievomis ir „žalumu“

Nauja tvari „Textilite“ kolekcija jau pražydo pavasariu. „Ši kolekcija pirmiausiai yra moteriška, švelni ir gaivi“, – naują parduotuvės stiliaus kapsulę apibūdina stilistė L. Petrauskaitė. Kolekcijoje dominuoja rausvi, žemės spalvų atspalviai. „Žiemą pavargstame nuo juodų drabužių, kai atšyla oras, pavasarį, norisi gaivos, lengvų ir švelnių tonų“, – pasakoja L. Petrauskaitė.

Naująją tvarią „Textilite“ kapsulę sudaro paltai, švarkų ir kelnių kostiumai, marškinukai ir suknelės. „Labai mėgstu švarkus – juos tiesiog dievinu ir visada rekomenduoju klientėms! Moterys turi fetišą batams, rankinėms, o aš turiu švarkams. Mėgstu ir sukneles, tačiau sezonas mums neleidžia jų dėvėti visus metus, todėl žiemos metu dažniausiai vengiu suknelių ir mėgaujuosi švarkais“, – šypsosi moteris.

L. Petrauskaitė teigia, kad rasti tinkamą kostiumą gali būti sudėtinga, nes Lietuvoje nėra labai plačios jų pasiūlos. „Tačiau kostiumų „Textilite“ parduotuvėse yra labai didelis pasirinkimas: gražūs kelnių, švarkų modeliai, išieškoti audiniai. Pavyzdžiui, naujos kolekcijos languotas kostiumėlis – mano stilistika! Šokolado spalvos kostiumas taip pat puikus, jis tikrai atsirastų favoritų sąraše, vertinu ir moterims rekomenduoju klasiką. Kartais pagalvoju, kad norėčiau tokio darbo, kuriame visą dieną galėčiau būti su kostiumėliu (juokiasi). Tai taip gražu, elegantiška, moteriška“, – sako stilistė.

Paklausta apie mėgstamiausią „Sustainable“ kolekcijos daiktą, be švarkų ir kostiumėlių derinių, L. Petrauskaitė įvardija smėlio spalvos paltą: „Šis palto modelis atrodo stilingai ir be diržo, tuomet paltas yra platesnis, ir su diržu – jeigu norisi pabrėžti liemenį ir išlaikyti proporcijas“.

Lai tvarumas būna nauja mados tendencija

Tvari mada, dar žinoma, kaip eko mada, tai yra naujas judėjimas ir modernios aplinkai draugiškos drabužių gamybos technologijos. Ilgalaikė mada – ne tik eko tekstilės kūrimas, tai yra ilgi ir atsakingi technologiniai, kūrybos etapai. Jie prasideda nuo ekologiškų žaliavų ir gamybos procesų, kurių metu nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, higieniškų darbo sąlygų ir baigiasi uždaru ratu – pirkėjo atsakomybe ir daikto perdirbimu.

Nauja „Textilite“ kolekcija yra pirmoji mūsų tvarios mados kapsulė, kurios kiekvienas drabužis puikiai tinka vienas su kitu. Naujojoje „Sustainable“ kapsulėje vyrauja moderni elegancija, ji net ir keičiantis sezonams išlieka aktuali, taip pat universalios ir lengvai derinamos spalvos. Kolekciją sudaro tiek vienspalviai, tiek languoti ir raštuoti drabužiai. „Languotas švarkas niekada neišeis iš mados. Jie bus aktualūs ir po kelių metų.“, – pataria stilistė L. Petrauskaitė.

Ne tik gamybos technologija, bet ir pirkėjo atsakingumas, drabužio universalus ir ilgalaikis naudojimas prisideda prie tvarumo puoselėjimo. Stilistė ir savo klientėms siūlo rinktis atsakingai. „Visada apgalvoju pirkdama naujus daiktus, niekada nesivadovauju vien tik emocija. Puiki idėja yra turėti mažiau daiktų, bet juos derinti tarpusavyje ir atrodyti skirtingai. Stiliaus paslaptis – tikrai ne nuo drabužių lūžtanti spinta. Su drabužiais esu atsakinga, niekada nepuolu pirkti, apgalvoju. Visus drabužius, kabančius mano spintoje, galiu suderinti vienas su kitu“, – mintimis apie tvarumą dalinasi pašnekovė.

Tvari „Textilite“ kolekcija parduotuvėse išskiriama specialiais ženklais. „Sustainable“ drabužiai pažymėti etiketėmis, kurios yra pagamintos iš perdirbto popieriaus.

„Sustainable“ kolekcija sukurta iš ekologiškų, gamtoje lengviau suyrančių audinių. Jie nėra apdoroti kenksmingomis cheminėmis medžiagomis, audinių gamybos procesas nežalingas aplinkai. Drabužiai sukurti iš ekologiškos viskozės, organinės medvilnės pluoštų. „Sustainable“ stiliaus kapsulė turi tarptautinius tvarią gamybą patvirtinančius sertifikatus, kurie išduodami tik atlikus detalius laboratorinius tyrimus. Tvariai „Textilite“ kolekcijai suteikti tarptautiniai standartai („GOTS“ ir „OEKO-TEX“), kurie užtikrina, kad gamyboje iki pat galutinio produkto pateikimo parduotuvėje nenaudojamos toksiškos cheminės medžiagos.

Naujosios „Sustainable“ kolekcijos drabužiai dėl lengvai derinamų modelių ir spalvų bus aktualūs ir džiugins ilgą laiką. Jie ne tik ilgaamžiai, pasirinkdami tvarius daiktus esame socialiai atsakingesni, prisidedame ne tik prie savo asmeninės gerovės, bet ir aplinkos tausojimo. Mūsų komandos žingsnis tvarumo link yra ne idealumo siekis, tai yra tikslas būti mažiau žalingais mus supančiai aplinkai, tapti geresniais nei buvome anksčiau. Ateityje tvarių kolekcijų „Textilite“ parduotuvėse tik daugės!

Daugiau asortimento pamatykite: Atsakinga mada – Textilite