Mada

Vis daugiau moterų lūpose skamba „Textilite“ vardas

Textilite parduotuve

R. Tenio nuotrauka

Dar tik tris savaites sukamės naujoje Kauno Textilite parduotuvėje, tačiau dėl jūsų atrodo, kad čia turėjome būti ir esame jau ilgą laiką. Dar atidarymo dieną didelis klienčių būrys ir džiaugsmas dėl naujai atsidariusių Textilite mados namų maloniai stebino, o žodžius „pagaliau atsidarėte Kaune!” ne kartą girdėjome atidarymo dieną, kasdien girdime ir dabar.
Textilite mados namų gimtinė ir Kauno parduotuvės „mama“ yra Ukmergėje. Būtent čia Textilite prekės ženklas buvo pastebėtas ir pamėgtas daugelio moterų: iš pradžių ukmergiškių, kaimyninių miestų ir miestelių moterų. Vėliau Textilite parduotuvės vardas per drauges, mamas, dukras, koleges pasklido po visą Lietuvą. Į Ukmergę mūsų klientės pilnutėliais ekipažais važiuodavo iš visos Lietuvos – Vilniaus, Kauno, net Klaipėdos! Todėl jūs skatinote, motyvavote mus nesustoti ir Textilite išaugo iš kadaise buvusio mažo kambarėlio į didmiesčio parduotuvę didelėmis ir šviesiomis vitrinomis.

Kiekviena iš jūsų esate įkvėpimas ir didelė motyvacija mūsų komandai toliau kurti ir tobulėti – visa Textilite komanda sakome didelį AČIŪ.
Su jauduliu laukėme atidarymo dienos Kaune – buvo smalsu, kaip Textilite prekės ženklui seksis kitoje vietoje: šurmuliuojančiame, skubančiame, kiek pilkokame didmiesčio rajone. Tačiau jau nuo pirmų dienų pajutome, kad niekur kitur ir negalėjome įsikurti. Čia, Šilainiuose, Textilite pražydo ir pilkumą nuspalvino spalvomis, tvarumu ir svarbiausia – šypsenomis. Mes puošiame jus, o jūs puošiate pasaulį.

Textilite parduotuotuves interjeras

R. Tenio nuotrauka

Moteris moteriai atvira širdimi

Textilite klientės yra ne tik pirkėjos, jos – draugiškos moterų bendruomenės narės. Matome ir džiaugiamės, kad mūsų klientės yra ypatingos ir pačios geriausios, nes jos pačios kuria bendrumą. Ne paslaptis, kad užsukusios į parduotuvę tiek esamos, tiek naujos klientės praleidžia nemažai laiko. Taip nutinka ne todėl, kad nepavyksta rasti sau tinkamo drabužio, bet todėl, kad mes kartu su jumis susitinkame užmegzti kontaktą: įsiklausyti, pasiūlyti, pasikalbėti apie medžiagas, mados tendencijas, naujas kolekcijas arba tiesiog atsakyti į jums rūpimus klausimus.O prie kabinų toliau verda gyvenimas! Viena kitai svetimos, nepažįstamos moterys pradeda kalbėtis, demonstruoja pasimatuotus drabužius, juokiasi, negaili pagyrų ir nuoširdžiai pataria. Taip Textilite mados namuose kuriasi ir plečiasi stipri moterų bendruomenė, kurioje viena kitai esame didžiausios palaikytojos.

Tad lauksime prisijungiant ir jūsų!

Susitikime Kuršių g. 7, Kaune

Vilniaus g. 100C, Ukmergėje

Žiūrėti visus įrašus