Mada

NAUJOS PRADŽIOS METAS

Rudens pradžia, tai paslaptingas ir magiškas metas… Rugsėjis leidžia mums suprasti tikrąjį praėjusios vasaros grožį. Jo pradžioje jaučiame vasaros ilgesį, bet kartu su vidiniu jauduliu laukiame romantiško rudens: vakarų, kai už lango lyjant lietui galime gerti arbatą ir mėgautis lietaus barbenimu į langą, klausytis vėjo, stebėti besikeičiančias gamtos spalvas.

Tikroji nauja pradžia

Naujus metus skaičiuojame nuo sausio mėnesio, o kartu su metų pradžia, tikėdamiesi pokyčių, pasižadame sau daugybę dalykų: sportuoti, nevėluoti, sveikiau maitintis, eiti anksčiau miegoti ir pan. Tačiau, tikroji naujų pradžių žyma yra rugsėjis. Pirmas rudens mėnesis ir jau pražydę kardeliai, vėsi rasa ankstų rytą, besiplaikstantys voratinkliai, besiburiuojantys paukščiai – jau nuo vaikystės atnešdavo jaudinančią emociją…

Rugsėjis ypatingas tuo, kad nuo šio meto prasideda nauja rutina: po atostogų ir vasaros lengvabūdiškumo grįžtame į darbus, mokslus, įvairias veiklas. Pokyčiai gyvenime ir nauji įpročiai, įsipareigojimai yra tarsi kitas etapas, todėl rugsėjis mums ir asocijuojasi su nauja pradžia.

Naujas mylimiausias mėnesis

Atrodytų, kad ir darbo knygos turėtų būti planuojamos nuo rugsėjo, juk vasarą prie daugelio dienų puslapiai lieka tušti, įrašų nėra. Ruduo tarsi reiškia poilsio pabaigą, tačiau priimkime tai kaip iššūkį ir tegul šis rugsėjis mums būna ypatingas! Galbūt, rasime laiko mėgiamai veiklai ar hobiui, darbe pradėsime naują projektą, kibsime į mokslus, o gal tiesiog nuspręsime skirti daugiau laiko sau – visai nesvarbu, koks bus Jūsų rugsėjis, svarbu, kad jį pasitiktume pakylėti ir pilni įkvėpimo.

Dar viena galimybė

O jeigu vis dar neįtikinome rudenio pasitikti su džiugia nuotaika, primename, kad ruduo žymi ir naujo sezono pradžią! Jis yra laikomas pačiu stilingiausiu laikotarpiu! Jau greitai galėsime iš spintos išsitraukti mėgstamus šiltesnius drabužius, juos derinti tarpusavyje, sluoksniuoti… Galėsime dėvėti ne tik tai, kas tinkama karštomis dienomis, bet ir naujai sukurtus derinius, kuriuos jau matome ir Textilite parduotuvėse.

Rugsėji, tu esi dar viena galimybė, kurios būtina nepražiopsoti!

Žiūrėti visus įrašus