Mada

„KURIAME MOTERIMS, NE TIK PIRKĖJOMS“

Visai nesvarbu, ar už lango žiema, pavasaris, vasara ar ruduo, šviečia saulė ar lyja lietus, užklumpa liūdesys ar lydi džiaugsminga nuotaika – mes, moterys, kiekvieną gyvenimo akimirką norime jaustis puikiai ir pasitikėti savimi. Mes visos, kaip ir mus supanti aplinka, esame tokios skirtingos, tačiau savo nenuspėjamumu kartu esame ir labai panašios.

Mums, moterims, svarbi emocija, būsena, kaip tą dieną jaučiamės. Kartais norime vilkėti modernią klasiką, juodus drabužius ir atrodyti subtiliai, o kartais užsivilkti ryškią suknelę ir visam pasauliui pasakyti: „Tai aš! Graži ir ryški moteris“. Ir taip, mes vienu metu galime būti ta pati moteris, juk tuo ir esame ypatingos.

– „Ne, ne mano spalva“.

– „Tos kelnės storina“.

– „Palaidinė…hmm… kažkas ne taip“.

Kažkur taip girdėta… Tad, argi mes nepanašios? Tačiau mūsų mados namuose šios frazės yra tik smulkmenos, nes galų gale rasime tinkamiausią variantą būtent Jums, kuris tiks ir pradžiugins. „Textilite“ mados namai puikiai supranta, kad vilkint drabužius pirmiausiai yra svarbu gerai jaustis. Mes kuriame moterims, ne tik pirkėjoms. Todėl šiuose mados namuose išnyksta skaičiai, žymintys amžių. Visai nesvarbu ir ūgis ar kiti bereikšmiai centimetrai, nesvarbu ir skambios figūrų tipus nusakančios matematinės figūros: „apverstas trikampis“, „stačiakampis“ ar „apskritimas“. „Textilite“ mados namuose pirmiausiai stengiamės atsižvelgti į asmeninius poreikius, norus ir tik tada pasiūlyti būtent Jums tinkamiausią variantą, kuris užmaskuos, tai ką norime šiek tiek paslėpti ir išryškins moters grožį – tai, ką kiekviena labiausiai spinduliuojame pasauliui.

Visa „Textilite“ komanda kuria ir dirba tam, kad pas mus užsukusi kiekviena moteris pirmiausiai pajaustų šilumą, jaukumą, bendrystę ir pagalbą – juk mes, moterys, iš tikrųjų geriausiai suprantame viena kitą. Tereikia tik panorėti ir paltas, švarkelis ar kelnės bus parinktos tik Jums pagal individualius poreikius, norus ir nuotaiką. Mūsų mados namams labai svarbu, kad išėjusi moteris dar ilgai jaustųsi laiminga ir nešiotųsi gerą emociją.

„Jūsų parduotuvėje pirkau juodų kelnių ir baltų klasikinių marškinukų derinį, kurį vilkėjau per darbo posėdį, tą dieną jaučiausi dalykiškai, tokia pasitikinti savimi, atrodo ir visi reikalai klojosi tiesiog puikiai!“,

–  pasakoja mūsų klientė Lina.

 

 „Ačiū, Textilite darbuotojoms už pagalbą ir gerą nuotaiką. Šioje parduotuvėje lankiausi pirmą kartą, o pirmas įspūdis – pas jus tikrai neniūru. Čia tiek daug spalvų, tačiau kartu viskas atrodo tvarkingai ir skoningai, jauku… Būtinai dar sugrįšiu ir atsivesiu drauges“, pirmaisiais įspūdžiais dalinosi nauja „Textilite“ klientė Rasa.

Jūsų nuotaika ir geros emocijos yra pats aukščiausias įvertinimas visai mūsų komandai. „Textilite“ mados namai sukurti išskirtinai moterims, čia galima sulaukti profesionalaus patarimo, o gal tiesiog jaustis jaukiai, kaip namuose ar apsuptai gerų draugių kompanijos. Štai ir šiandien viena moteris iš matavimosi kabinų išėjo ir po parduotuvę vaikščiojo be batų – „Uoj, atsiprašau, visai užsimiršau, kad čia ne namai“ – juokėsi ji. Tikimės, kad „Textilite“ taps ir Jūsų mylimais mados namais, į kuriuos visada gera sugrįžti.

www.textilite.lt

Žiūrėti visus įrašus