Mada

Meilė yra stipriausia galia

Moteriškumas mokslinėje literatūroje aiškinamas, kaip tam tikras elgesys ir savybės, kurios yra labiau būdingos ir išreiškiamos moterų. Moteriškumo sąvoką tradiciškai tarsi įkūnija italų renesanso dailininko Sandro Botičelio paveikslas „Veneros gimimas“. Moteris klasikinėje sampratoje yra lyg iš paveikslo nužengusi Venera – švelni, trapi, jausminga. Šiomis dienomis toks suvokimas keičiasi, džiugu, jog dingsta riba tarp moteriškų ir vyriškų darbų, savybių. O pastarųjų dienų įvykiai dar labiau parodė, kad ši skirtis jau neegzistuoja, nes galia slypi vienybėje, bendrystėje, pagalboje.

220210-JST_0048_3k

Tačiau net tarp daugybės rūpesčių, darbų svarbu nepamiršti ir neprarasti savęs. Gali skambėti savanaudiškai, tačiau tam, kad iš tikrųjų galėtume rūpintis kitais, pirmiausiai turime pasirūpinti savimi. Rūpestis savimi nėra makiažas ar nauja dieta, tai gali būti mėgstama veikla, knyga, ar bent valandėlė ramybėje su šiltu arbatos puodeliu. Meilė sau yra galinga ir svarbi, tuomet yra lengviau keisti aplinkinį pasaulį, dingsta limitai, kurie nurodo, kiek galime pasiekti ir ką galime daryti. Meilė sau reiškia, kad savo laimę kuriame mes pačios, kad gebame džiaugtis duotuoju momentu, būname čia ir dabar. Svarbiausias dalykas yra tas, kad meilės sau rezultatas yra tikra meilė kitiems žmonėms, o mūsų asmenybės ir darbai atspindi mūsų gražią, pavasario žiedais žydinčią sielą.

„Textilite“ prekės ženklas yra moteriškas, mes kuriame ir dirbame moterims, mūsų klientės yra moterys, todėl geriausiai matome ir jaučiame viena kitą. Gera matyti jus, drąsias, pasitikinčias, padedančias ir svarbiausia – mylinčias moteris. Žinome, ir matome, kaip jūs, žinoma, kartu ir kiekviena iš mūsų, aktyviai prisidedame prie pagalbos tiems, kuriems dabar jos reikia labiausiai, tvyranti bendrystė yra nuostabi, ji nebūtų įmanoma be meilės.

220210-JST_0055_3k
Žiūrėti visus įrašus