Mada

Kartu su pavasariu pasinerkime į stiliaus paieškas

Pavasarį atgimsta gamta, vakarai ilgėja, o saulė šviečia vis labiau. Šiuo nuostabiu metų laiku norime atsinaujinti ir mes, todėl tai yra pats tinkamiausias metas susitvarkyti drabužių spintą, ją išsigryninti ir sužydėti kartu su pavasariu. Kodėl šio gražaus laikotarpio nepasitikus su nauju stiliumi?

 

Naująją „Textilite“ kolekciją pristatome per 5 skirtingus aprangos stilius. Galbūt, perskaičius šį tekstą, savo stilių atrasite ir jūs! Kaip sako garsioji Coco Chanel: „Mada keičiasi, o stilius išlieka“, tad leidžiamės į jo paieškas kartu su mūsų mados namais.

Niekada nemirštanti klasika

Klasikinio stiliaus drabužiai yra nepavaldūs laikui, jie paprasti, bet kartu ir labai elegantiški. Klasikinio stiliaus drabužių spintoje dominuoja neutralios spalvos, tačiau joje kartais galima pamatyti ir ryškesnių spalvų, pavyzdžiui raudonos. Pagrindinė klasikinio stiliaus detalė yra balta palaidinė arba balti marškiniai. Klasikinį stilių mėgstančios moterys aksesuarus renkasi saikingai, dažniausias pasirinkimas išpildyti įvaizdžiui yra perlų auskarai. Klasikinio stiliaus privalumas tas, kad su juo niekada neprašausite – tiek oficialiomis progomis, tiek darbo aplinkoje, tiek kasdien.

„Textilite“ siūlo:

Klasika, tačiau moderni

Moderni klasika – tai vienas iš teiginių, kuris labiausiai atitinka „Textilite“ mados namų stilistiką. Nuo paprastos klasikos moderni klasika skiriasi tuo, kad čia klasikiniai drabužių modeliai paįvairinami kiek modernesniais siluetais, platesne spalvų palete, raštais – tai tarsi modernus žvilgsnis į klasikinius modelius. Modernioje klasikoje galima pamatyti šių dienų mados tendencijų ir aktualijų. Modernios klasikos drabužių privalumas yra tas, kad šis stilius tinka įvairaus amžiaus moterims, visada yra aktualus ir modernus.

„Textilite“ siūlo:

Mažiau yra daugiau

Dar vienas aprangos stilius, kurį galima rasti mūsų mados namuose, yra minimalizmas. „Textilite“ visapusiškai vadovaujasi minimalistine filosofija: tvarumu, ilgaamžiškumu, kokybe, paprastumu. Minimalistinis stilius reiškia tai, kad drabužių deriniai pildomi ne aksesuarais, raštais ar spalvomis, jie yra įdomūs patys iš savęs: unikalių kirpimų, formų ir audinių. Minimalistinio stiliaus pagrindinės spalvos yra balta, juoda, mėlyna, o audiniai dažniausiai natūralūs: medvilnė, vilna, kašmyras. Minimalistiniame stiliuje išnyksta dydžiai, kuo drabužiai laisvesni, tuo yra geriau ir įdomiau.

„Textilite“ siūlo:

Gėlės – kiekvienos moters puošmena

Moteriškumas, raukinukai, kaspinai yra pagrindiniai romantiško stiliaus akcentai, jis konstruojamas iš mažyčių moteriškumą simbolizuojančių detalių. Romantiškas stilius yra švelnus, kiek turintis retro stiliaus užuomenų. Spintoje, dvelkiančioje romantika, tiesiog privalo būti ilga, lengva pastelinių spalvų suknelė, o geriausias romantiško stiliaus apibūdinimas yra pavasaris. Romantiško stiliaus drabužiai nėra itin priglundantys, jie nevaržo judesių.

„Textilite“ siūlo:

Idėjas pasiskolinkime iš vyriškos spintos

Mados pasaulyje vis labiau nyksta riba tarp tik moteriškų arba tik vyriškų drabužių, o vyriška spinta gali būti puikus įkvėpimo šaltinis. Kostiumas, seniau buvęs tik vyrų aprangos dalimi, šiandien užkariauja pasaulį ir kaip niekada dažnai yra sutinkamas moterų spintose. Šio stiliaus švarkai, kelnės yra klasikinių spalvų: pilkos, tamsiai mėlynos, juodos ir baltos, drabužiai nepriglunda prie kūno, yra patogūs ir visada be galo stilingi.

„Textilite“ siūlo:

Ar atradote savo stilių, o galbūt jį jau žinojote ir tik dar ryškiau identifikavote? Šie 5 skirtingi aprangos stiliai yra tik gairės, labai dažnai mes juos maišome tarpusavyje, keičiame priklausomai nuo progos, sezono ar nuotaikos. Tačiau „Textilite“ mados namai yra įvairiapusiški, čia sau tinkamus ir mylimus įvaizdžius atranda skirtingą stilių mėgstančios, įvairių profesijų ir amžiaus moterys.

Daugiau naujos kolekcijos prekių rasite: Naujienos – Textilite