Mada

MADOS TENDENCIJOS – NE PODIUMUI, O JUMS!

Mados tendencijos gali asocijuotis su be galo drąsiais garsių dizainerių įvaizdžiais ant podiumo, ekstremaliais drabužių kirpimais, keistais spalvų deriniais ir kasdieniniame gyvenime sunkiai įsivaizduojamais deriniais. Tačiau Textilite griauna mitą, kad mados tendencijas reikia palikti tik ant podiumo, o klasika visada yra nuobodi. Mūsų komanda idėjų semiasi iš šiuolaikinių mados tendencijų, jas transformuoja, prideda klasikos, moteriškumo dvelksmo ir taip sukuria Jūsų mylimus drabužius. 

Metų spalva tarsi subalansuota pavasariui

Spalvų institutas Pantone, kaip ir kiekvienais metais, renka ir skelbia metų spalvą, 2022 m. ja paskelbta šiuolaikiška, gaivi, nerūpestinga ir drąsi „Very Peri“ spalva. Tikroji „Very Peri“ spalva įvardijama, kaip melsvai violetinė, tačiau ji, visai kaip alyvų žiedai, gali varijuoti nuo švelniai rožinių iki ryškių violetinių atspalvių. Textilite semiasi įkvėpimo iš gamtos, todėl mūsų naujoje pavasario kolekcijoje vyrauja įvairių tonų alyvinė spalva.

JST_1709_2k

Drabužių komplektas

Monochrominis įvaizdis arba kitaip – kostiumai yra niekada nemirštanti klasika. Būtent kostiumėliai visada atrodo stilingai, nes jie sukuria monochrominį vizualumą, tai reiškia, kad derinys konstruojamas iš tų pačių spalvų drabužių. Šioje Textilite pavasario kolekcijoje pristatome naują sprendimą: tai suknelė ir to paties audinio švarkas, arba sijonas ir to paties audinio švarkas. Kuris derinys labiau patinka, belieka išsirinkti tik jums. Šioje kolekcijoje siūlome storesnio audinio sijonus, švarkus ir sukneles, į visus šiuos drabužius galima pažvelgti kūrybiškai, maišyti tarpusavyje, keisti derinius ir žaisti spalvomis.
Vis dėlto, jeigu jums violetiniai tonai yra ne prie širdies, Textilite su šiuo sezonu siūlo ir kitą spalvą – tai ryški, „sviestinė“ geltona spalva. Geltona spalva iš savęs yra aktyvi ir tarsi suteikia energijos, todėl ją siūloma derinti siūlo su kiek ramesniais tonais, pavyzdžiui, mėlynais, pilkais atspalviais, o jei norisi ryškumo, belekia tik užsidėti geltoną suknelę ir spindėti minioje.

JST_1413_2k

Sijonai sijonai sijonai!

Dar viena šio pavasario mados tendencija yra mini sijonai, tačiau Textilite šią idėją pritaikė klasikiniam stiliui – naujosios kolekcijos sijonai nėra trumpi, jų ilgis tinkamas segėti oficialioje aplinkoje ir pakankamas, kad jaustumėmės patogiai. Todėl iš šios tendencijos pasisėmė tai, kad šį pavasarį segėsime daug daugiau sijonų.

Laisvė kūnui – laisvė ir sielai

Jau ne pirmą sezoną džiugina tai, kad drabužiai vis laisvėja, tampa „oversize“, o tai reiškia, kad jie nevaržo judesių ir yra patogesni. Kiek padidintas stilius tinka daugeliui moterų, reikia tik prisitaikyti tinkamą kirpimą, ilgį ir spalvą. Šį pavasarį laisvėja visi drabužiai, pradedant nuo suknelių ir baigiant kelnėmis. Textilite į šią tendenciją taip pat įpūtė klasikos dvelksmo: mūsų naujoje kolekcijoje siūlomos laisvos suknelės, tačiau prie jų priderinome moteriškumo elementą – lengvą dirželį, kurį prireikus galima išsiverti. Pristatome ir laisvai krentančias palaidines, tačiau jos turi subtilumo – dailų skeltuką nugaroje, kuris suteikia elegancijos. Juk, kai vilkime komfortiškus drabužius, visada jaučiamės puikiai.

Pasinerkime į kūrybinį stiliaus žaidimą kartu su Textilite, juk visada galime atrodyti moteriškai, subtiliai, bet kartu šiuolaikiškai ir stilingai.

Žiūrėti visus įrašus