Mada

KODĖL NE DABAR Į SPINTĄ PASIKVIESTI KLASIKĄ?

Bėgant laikui daugybė mados tendencijų atsirado ir išnyko, tačiau klasikinis lietpaltis puošė ir puošia mūsų prosenelių, močiučių, mamų spintas ir šiandien šis laiko išbandymus išlaikęs drabužis tiesiog privalo būti mūsų garderobe tam, kad kurtume savo stilingas ir elegantiškas kasdienines istorijas.

Lyg nužengus iš klasikinio filmo

Klasikinio lietpalčio istorija siekia devynioliktą amžių. Iš pradžių šis drabužis buvo sukurtas  kaip vyriško garderobo dalis. To meto drabužių dizaineriai siekė sukurti tokį paltą, kuris būtų lengvas, patogus, tačiau kartu elegantiškas, tvirtas ir tinkantis lietingoms oro sąlygoms. Šio drabužio populiarumą ypač padidino klasikiniai Holivudo filmai: garsioji manekenė Audrey Hepburn filme „Pusryčiai pas Tifani“, Meryl Streep dramoje „Kramer prieš Kramerį“, Sophia Loren juostoje „Raktas“ ir daugelis kitų. Klasikiniam lietpalčiui nėra lygių, joks kitas drabužis dar niekada taip intensyviai nebuvo naudojamas kino juostose, o vėliau – gatvės madoje.

JST_3778_2k

„Textilite“ pavasario sezono brangakmenis

Pavasario „Textilite“ parduotuvėse neįsivaizdavome be šio klasikinio drabužio. Įkvėpta Paryžiaus elegancijos ir klasikinių filmų dvasios, šiam sezonui mūsų komanda sukūrė modernų lietpaltį, kuris, tikime, taps jūsų favoritu.

„Textilite“ lietpaltis – tai pirmasis tokio modelio ir tokio pobūdžio viršutinio drabužio kūrinys mūsų mados namuose. Kurdami pirmąjį savo lietpaltį apjungėme visą įgytą patirtį, Jūsų norus ir su pasididžiavimu pristatome šio sezono puošmeną – moderniai klasikinį, pritaikytą klienčių poreikiams „Textilite“ lietpaltį.

Lietpaltis – viršutinis drabužis, turintis daugiausiai privalumų

Drąsiai galime garantuoti, jog klasikinis lietpaltis derės prie absoliučiai visų drabužių Jūsų spintoje. Dėl šios priežasties lietpaltį kūrėme būtent dviejų klasikinių spalvų – pilkos ir rusvos. „Textilite“ lietpaltis yra oversize tipo. Taigi klasiką šiek tiek sumoderninome ir atsižvelgėme į patogumą – po kiek didintu lietpalčiu puikiai tilps ir neįrėmins švarkai ar kiti standesnių audinių drabužiai. Dar viena apgalvota detalė yra diržas, būtent „Textilite“ lietpaltyje jam nėra kilpučių, kad prireikus būtų galima transformuoti savo įvaizdį į labiau laisvalaikio ir diržo nesijuosti.

Kita svarbi detalė yra ta, kad toli nepabėgome nuo pirmųjų lietpalčio kūrėjų idėjų, kaip turėtų atrodyti šis drabužis, kokia jo paskirtis, ir lietpaltį sukūrėme lengvą ir, svarbiausia, atsparų drėgmei. „Textilite“ lietpalčio audinys yra standus, impregnuotas, į jį nesigeria drėgmė, jo neperpučia vėjas, todėl net ir netikėtai užklupęs pavasariškas lietus mūsų tikrai neišgąsdins.

Paskutinis ir, ko gero, vienas iš svarbiausių lietpalčio privalumų yra tas, kad šis klasikinis drabužis, turintis seną istoriją, tarsi flirtuoja su mumis: priverčia pasitempti, pasidažyti raudonai lūpas, ant kaklo užsirišti skarelę ir elegantiškai žingsniuoti pavasariškomis miesto gatvėmis.

Žiūrėti visus įrašus