Mada

Ko reikia svajonei išsipildyti?

Koks yra svajonių išsipildymo receptas? Koks pagrindinis ingredientas? Gal tai sunkus ir ilgas darbas, o gal atsakingas planavimas? Galbūt svajonės išsipildymas yra tik įvykių atsitiktinumas ir sėkmė?

Maži troškimai veda link didžios svajonės išsipildymo

Iš savo mylimų klienčių ne kartą esame girdėjusios, kad padėjome atrasti ilgai ieškotą suknelę ar patogų kelnių modelį, kad kartu pakeitėme stilių. Iš pirmo žvilgsnio, tai įprasti kasdieniniai parduotuvės gyvenimo fragmentai, tačiau iš tikrųjų tai kur kas didesni laimėjimai: kostiumėlis, kuris konferencijų ar susirinkimų metu įkvėps pasitikėjimo savimi, suknelė, kurią vilkint apkabins mylimos rankos, palaidinė, kurią kedens šiltas atostogų vėjas. Juk drabužiai mūsų kasdieninių mažų ir didelių gyvenimo įvykių dalis.

Textilite kuria istorijas moterims, todėl mylime ir įprasminame savo darbą. Mintis apie Textilite parduotuvę, kilusi prieš daugiau nei dvejus metus, tebuvo tik idėja, kurią kartu puoselėjome ir užauginome. Tad, net ir nedrąsi mintis vieną dieną gali nuvesti prie didelės svajonės išsipildymo – svajokime drąsiai ir garsiai.

Būkime kitų svajonės dalimi

Pavasaris ir vasara yra švenčių sezonas: išleistuvės, krikštynos, vestuvės, gimtadieniai ir daugybė kitų nuostabių progų švęsti gyvenimą. Kartais esame šių švenčių kaltininkai, o kartais tik dalyviai,  tačiau kiekvienu atveju būname artimų žmonių svajonių išsipildymo dalimi.

Mūsų minčių laisvė ir pozityvumas, džiaugimasis kitų laime padeda mūsų pačių norams išsipildyti kur kas greičiau.

Išjauskime kiekvieną gyvenimo akimirką

Džiaukimės gyvenimu čia ir dabar! Būkime pasiruošusios svajonės išsipildymui, juk troškimas gali išsipildyti kiekvieną akimirką. Savo svajonę pasitikime atvira širdimi. Svajonės išsipildymas būtinai atras kelią pas mus, jei mūsų mintys ir širdis bus tam pasiruošusios.

Svajokime drąsiai, garsiai ir atvira širdimi! Svajones pasitikime laimingos ir leiskime joms išsipildyti!

Žiūrėti visus įrašus