Mada

ELEGANTIŠKAS ĮVAIZDIS VASARĄ

Vasara yra ne tik atostogų ir kelionių laikas, vasarą tenka ir dirbti, todėl mums reikia profesionalaus ir elegantiško įvaizdžio, tinkamo karštiems orams. Vyrauja mitas, kad elegantišką įvaizdį sukuria tik kostiumėliai: stori švarkai ir ilgos kelnės, bet kostiumėlius šįkart palikime nuošalyje ir kartu susikurkime modernų įvaizdį, tinkantį veikliai miesto moteriai.

Karšta diena – ilga suknelė

Atrodytų, kad kuo karštesni orai, tuo kūnas turėtų būti mažiau dengiamas drabužiais, tačiau trumpos prigludusios suknelės, ypatingai kuriant profesionalų įvaizdį, nėra tinkamiausias pasirinkimas. Karštomis dienomis geriausia yra rinktis midi arba maxi ilgio natūralių audinių sukneles, kurios lengvai plevėsuotų ir leistų kūnui kvėpuoti. Nors maxi ilgio suknelė, dengianti mūsų čiurnas, atrodo ypatingai ir moteriškai, visgi šiek tiek trumpesnio ilgio suknelė miesto moteriai yra kur kas patogesnis pasirinkimas – su ja patogiau judėti, suknelė nesivelka žeme ir atrodo elegantiškai.

Palaidinės ilgomis rankovėmis

Mintis apie palaidinę ilgomis rankovėmis vasarą skamba tikrai keistai, tačiau ilgos rankovės turi ne vieną privalumą: jos dengia mūsų rankas, tai atrodo stilinga ir profesionalu, taip pat apsaugo odą nuo kaitinančios saulės. Svarbu tai, kad šviesių spalvų palaidinė ilgomis rankovėmis būtų laisvai krentanti, plono ir natūralaus audinio – lino ar medvilnės. Prisiminkime, kad rankoves visada galima pasiraitoti ir įvaizdžiui suteikti savito prieskonio.

Plačios kelnės – miesto moters skiriamasis ženklas

Prisiminkime taisyklę, kad vasarą reikėtų rinktis kuo laisvesnius drabužius, todėl mūsų kelnės taip pat turėtų būti plačios! Tiesaus kirpimo arba platėjančios kelnės vėl užkariavo mūsų spintas, todėl mėgaukimės ir džiaukimės jomis kuo dažniau. Kelnės, kaip ir ilgesnės suknelės, dengiančios mūsų kojas, ypatingai tinka darbo ir oficialioje aplinkoje, kai norime atrodyti elegantiškai. O aukštakulnių ir platėjančių kelnių derinys nepaliks abejingų – lyg būtume nužengusios tiesiai iš Eliziejaus alėjos.

Šortai profesionalu, ar visgi ne?

Iš tiesų viskas priklauso nuo mūsų veiklos pobūdžio ir aplinkos. Jeigu mūsų darbo aplinka neturi griežtos aprangos kultūros, tinkamo kirpimo šortai taip pat gali atrodyti stilingai. Tokiu atveju vertėtų rinktis storesnio audinio, kiek ilgesnius šortus, o elegancijos visada prideda sodrios spalvos ir dirželis. Šortai patys savaime nėra prabangus drabužis, todėl jį reikia tinkamai „apžaisti“. Prie šortų puikiai atrodo palaidinės ilgomis rankovėmis ar to paties audinio švarkelis.

Tad, karšti orai nereiškia vien tik atostogų, paplūdimio įvaizdžio. Būkime veiklios, modernios ir elegantiškos!

Žiūrėti visus įrašus