Mada

BENDRYSTĖ IR NATŪRALUMAS – MŪSŲ PRIORITETAI

Textilite istorija, mūsų „ugnelė“, atrodytų, yra paprasta – kurti drabužius moterims, tačiau po šia idėja slepiasi tiek daug: kurti moterims reiškia įsiklausyti ir suprasti, būti atidiems ir tiksliems, o svarbiausia – tai reiškia užmegzti ryšį su Jumis.

Unikalumas – kiekvienos iš mūsų žavesys

Mūsų tikslas yra įkvėpti moteris pasitikėti savimi, džiaugtis gyvenimu, o savo kūryboje mes remiamės tvarumu. Tvarumas yra didelė atsakomybė prieš gamtą, save ir kitus. Todėl kiekviena Textilite kolekcija yra gerai apgalvota, prioritetus teikiame kokybei ir išskirtinumui. Garantuojame, kad su Textilite gaminiais būsite unikali ir mieste nepamatysite moters, dėvinčios tokius pačius drabužius – nebent tai būtų Jūsų draugė, kolegė ar pažįstama, su kuria kartu atradote mus.

Natūralus grožis

Tvarumas ir drabužių kokybė yra neįsivaizduojami be natūralių pluoštų. Natūralūs audiniai yra mažiau žalingi aplinkai nei dirbtiniai pluoštai. Taip pat jie yra patogesni, nesukelia alergijų ir yra daug malonesni dėvėti palyginus su sintetiniais pluoštais. Natūralūs audiniai tarsi apgaubia mus švelnumu, gera juos jausti ir kiekvieną rytą malonu apsivilkti.

Textilite vasaros kolekcijoje daugiausiai drabužių sukuriama iš medvilnės ir lino. Medvilnė – vienas populiariausių natūralių pluoštų. Medvilniniai drabužiai pasižymi minkštumu, ilgalaikiškumu, medvilninis audinys yra kvėpuojantis. Juk geriausiai išsimiegame minkštuose medvilniniuose pataluose, o kaip nuostabu, kai ir mūsų drabužiai nevaržo kūno ir taip išlaisvina mintis.

Linas – dar vienas natūralus audinys, jis pralaidesnis orui nei medvilnė, todėl puikiai tinka karštiems orams, lininis audinys taip pat yra tvirtesnis nei medvilninis. Tvarumas svarbus ne tik mums – visi lininiai drabužiai ir dauguma medvilninių gali būti perdirbami ir atgyti iš naujo, todėl jie yra mažiau kenksmingi aplinkai nei sintetiniai pluoštai.

Natūralūs audiniai turi ir minusų – jie lengviau praranda pirminę formą palyginus su sintetiniais pluoštais. Tam, kad drabužiai būtų ilgaamžiškesni, jų sudėtyje natūralus audinys neretai yra maišomas su viskoze ar kitais pluoštais, todėl dažniausiai drabužiai yra iš maišyto audinio.

Textilite laukia Jūsų – užsukite, susipažinkime arba susitikime dar kartą! Atraskime mylimiausius drabužius kartu ir pajauskime švelnumą bei bendrystę!

Iki susitikimo!

Žiūrėti visus įrašus