Mada

KAIP SUSIPLANUOTI ATOSTOGŲ ĮVAIZDŽIO KAPSULĘ?

Ar kada teko patirti jausmą, kai besibaigiant kelionei supratome, kad daiktų į lagaminą prisikrovėme gerokai per daug ir pusės jo turinio nebuvome apsivilkusios?

Arba nedidelį sumišimą, kai kelionės metu turime greitai improvizuoti ir kurti derinius iš lagamine esančių daiktų? Šįkart lagaminą kraukimės kartu su Textilite ir susikurkime nepakartojamą atostogų įvaizdį!


Kur keliausime šįkart?

Pirmiausiai, svarbu įvertinti būsimos kelionės trukmę ir pobūdį. Jeigu keliaujame darbo reikalais, mūsų prioritetas bus klasikiniai, verslo susitikimams tinkantys drabužiai. Tuomet būtina pasirinkti tokius drabužius, kurie nesiglamžytų, tačiau kartu atrodytų subtiliai ir profesionaliai. Jeigu išvykstame išsvajotų atostogų, įvaizdis bus visiškai kitoks – mums reikės patogių drabužių, kurie tiks tos šalies klimatui.

Kelionės trukmė atspindi daiktų poreikį: visada patartina lagamine turėtų tiek derinių, kiek yra kelionės dienų. Jeigu kelionė trunka savaitę, lagamine turėtume turėti bent septynis skirtingus derinius. Tačiau skirtingi įvaizdžiai nebūtinai reiškia skirtingus daiktus!


Mažiau yra daugiau

Daiktų krovimasis į lagaminą yra kaip dėlionės žaidimas. Svarbu drabužius dėlioti deriniais, pavyzdžiui, jeigu mums reikės šortų – spintoje vertėtų ieškoti bent kelių palaidinių, kurios derėtų prie jų, jeigu reikės ir sijono – išsirinktos palaidinės turėtų tikti ir prie jo. Taip mažais apgalvotais žingsneliais kuriame savo atostogų įvaizdį.


Kai turime pirmąjį komplektą, tuomet jį „aplipdome“ kitais drabužiais – savo išsirinktoms palaidinėms ieškome dar vienų kompanionų – derančių kelnių. O išsirinkus suknelę pagalvokime, ar vėsų vakarą ant jos galėtume apsivilkti mūsų išsirinktą palaidinę. Jeigu taip – valio! Mūsų uždavinys išspręstas.

Patarimas: drabužius geriausia išsidėlioti ant lovos ar kabyklos, kad jau sudarytus komplektus matytume vizualiai. Kelionei geriausiai rinktis tuos derinius, kuriuos jau esame išbandžiusios ir su kuriais jaučiamės patogiausiai. Vertėtų nepamiršti atkreipti dėmesį ir į drabužių priežiūrą, nereikėtų rinktis trapių, daug priežiūros reikalaujančių audinių.

Svarbu nepamiršti aksesuarų

Aksesuarai yra mūsų įvaizdžio „perliukas“, būtent jie drabužiams suteikia žaismingumo ir išskirtinumo. Įsivaizduokite: jūra, kriauklėmis nusėtas krantas, jūs apsivilkusi vėjyje plevėsuojančia suknele, pasipuošusi skrybėle, ant peties užmesta rankine su mylima knyga ir smėlėtu pledu – vaizdas tarsi iš kelionių atviruko.

Žiūrėti visus įrašus